Rady kobiet

Zasady spółkowania według szejka Sidi Mohhameda El Nefzuai

Rady kobiet

Jeden z uczonych, który zajmował się problemem kobiet, w ten sposób przekazał zwierzenia jednej z nich:

„O wy wszyscy mężczyźni, którzy poszukujecie miłości kobiety, a także jej przywiązania i którzy pragniecie, by to uczucie pozostało na stałe w jej sercu, figlujcie z nią przed spółkowaniem przygotowując ją do rozkoszy i nie zaniechajcie niczego, by osiągnąć ten cel. Podniecajcie ją więc z całą możliwą aktywnością, niech wasz umysł oddany jej całkowicie, będzie wolny od spraw tego świata. Nie pozwólcie umknąć chwili podobnej do rozkoszy, będzie to wtedy, gdy zobaczycie jej wilgotne oczy i rozchylone wargi. Spółkujcie więc, ale dopiero po pocałunkach i zalecanych pieszczotach.

obrzezanieTak więc mężczyźni, gdy doprowadzicie kobietę do pożądanego stanu, wprowadźcie jej wasz członek, później, gdy dołożycie starań, by odpowiednio nim poruszać, będzie odczuwała rozkosz, która zaspokoi wszystkie jej pragnienia. Lecz pozostańcie na jej piersi, przebiegajcie pocałunkami po jej policzkach i niech wasz członek nie opuszcza jej pochwy. Poszukujcie z żarem jej orgazmu, bowiem on ukoronowuje wasze dzieło.

Jeżeli, dzięki łasce najwyższego Allacha, odnajdziecie go, strzeżcie się dobrze, by nie wycofywać waszego członka, lecz przeciwnie , niech pozostanie i niech napawa się rozkoszą bez końca. Nadstawiajcie ucha i słuchajcie jęków i charczenia kobiety, gdyż to one świadczą o gwałtowności rozkoszy, jakiej jej dostarczyliście.

A gdy ustąpienie rozkoszy położy kres waszym rozkosznym swawolom, strzeżcie się by nie podnosić się gwałtownie, lecz wycofujcie ostrożnie wasz członek, pozostańcie przy kobiecie, połóżcie się na prawym boku w łóżku – świadku waszych przyjemności. Albowiem stąd bierze się dobro i nie będziecie jak ten, kto wchodzi w kobietę na podobieństwo muła bez uwzględnienia prawdziwych zasad sztuki i który po wytrysku śpieszy się  powstaniem, wyciągając swój członek. Należy zaniechac takiego sposobu postępowania, gdyż pozbawia on kobiety wszelkiej przyjemności.”

Konkludując, prawdziwy miłośnik spółkowania nie powinien pominąć żadnego z moich zaleceń, bowiem od ich przestrzegania zależy szczęście kobiety, a reguły te zawierają wszystko, co przystoi w tym przedmiocie.

Reklamy

Comments are closed.

%d blogerów lubi to: