Pozycje przy spółkowaniu

Sposoby stosunku z kobietą są liczne i różnorodne. Nadszedł moment, aby zapoznać się ze wszystkimi stosowanymi pozycjami. Allach wspaniały powiedział: „Kobiety są waszym polem, weźcie wasze pole jak chcecie”. Zgodnie z waszym pragnieniem możecie wybierać sposób, który będzie wam się najbardziej podobał, wszakże z zastrzeżeniem, że spółkowanie będzie się odbywać w miejscu do tego przeznaczonym, to znaczy w pochwie.

Sposób pierwszy. Położysz kobietę na ziemi na plecach, unosząc jej uda. Potem, kładąc się między jej udami, wprowadzisz swój członek. Wspierając się palcami stóp na ziemi, będziesz mógł poruszac się swobodnie i miarowo. Pozycja ta odpowiada temu, kto ma długi członek.

Sposób drugi. Jeżeli twój członek jest krótki, rozciągnij kobietę na plecach, unieś jej nogi w powietrze w taki sposób, że prawa będzie obok jej prawego ucha, a lewa obok lewego ucha i w tym położeniu przy uniesionych pośladkach jej srom wyjdzie do przodu. Wówczas wprowadzaj swój członek.

Sposób trzeci. Rozciągniesz kobietę na ziemi i położysz się między jej udami, potem kładąc jedną z jej nóg na swoje ramię, a drugą rękę obok pachy, wejdziesz w nią.

Sposób czwarty. Rozciągniesz kobietę na ziemi i umieścisz jej nogi na swoich barkach. W tej pozycji twój członek znajdzie się akurat na wprost sromu, który nie powinien dotykać ziemi. Będzie to odpowiedni moment do wprowadzenia twego członka.

Sposób piąty. Umieścisz na ziemi leżącą na boku kobietę, położysz się następnie sam na boku, potem wchodząc w jej uda, wprowadzisz członek do pochwy. Ale spółkowanie na boku usposabia do bólów reumatycznych i rwy kulszowej.

Sposób szósty. Umieść kobietę na kolanach i na łokciach, tak jak klęka, by przyjąć pozycję do modlitwy. W tym położeniu srom wychodzi do tyłu; stąd ją zaatakujesz i wprowadzasz jej swój członek.

Sposób siódmy. Kładziesz kobietę na boku, potem umieszczasz się między jej udami i przykucnięty na stopach, mając jedną z jej nóg na swoim ramieniu, a drugą między udami, podczas gdy ona nie przestaje pozostawać na boku. Wchodzisz w nią wówczas i nadajesz jej ruch, przyciągając ją do piersi rękami, którymi ją obejmujesz.

Sposób ósmy. Rozciągasz kobietę na plecach, krzyżując jej nogi jedną na drugiej, potem klękasz i okraczasz ją jak konia, w taki sposób, by jej nogi znajdowały się między twoimi udami i wprowadzasz swój członek do jej pochwy.

Sposób dziewiąty. Ułożysz kobietę w  taki sposób, że będzie miała biodra, lub jeśli wolisz plecy oparte o niewysoką podstawkę; jej stopy będą spoczywały na ziemi i jej podbrzusze będzie wystawało na podstawce. Wystawi w ten sposób srom twemu członkowi, który tam wprowadzisz.

Reklamy

Comments are closed.

%d blogerów lubi to: