O akcie płodzenia

Zasady spółkowania według szejka Sidi Mohhameda El Nefzuai

O akcie płodzenia

Wiedz o wezyrze, że jeśli zapragniesz spółkowania, nie powinieneś zbliżać się do kobiet dopóki twój żołądek jest pusty a pragnienie picia nie zaspokojone. Lecz jeśli twój żołądek jest nadmiernie obciążony, mogą wyniknąć z tego problemy dla obojga. Będziecie zagrozeni początkiem apopleksji i podargy. A najmniejszym złem jakie może z tego wyniknąć jest zatrzymanie moczu i osłabienie wzroku.

obrzezanieBy kopulacja dała wam obojgu satysfakcję, nie rozpoczynaj jej, dopóki nie podniecisz kobiety pieszczotami. Wypada więc, abyś figlował z nią przed wprowadzeniem członka i spełnieniem spółkowania. Podniecisz ją przeto pocałunkami w policzki, ssaniem warg i ukąszeniami piersi. Bądź hojny w pocałunkach pępka i ud, tak samo w drażnienieu podbrzusza. Gryź jej ramiona, nie omijaj żadnego miejsca jej ciała. Przytul się jej do piersi, okazuj jej w ten sposób swoją miłość i oddanie. Wydawaj westchnienia, opleć ją nogamii ściskaj w ramionach, bowiem poeta powiedział:

Podłożyłem prawą dłoń, która posłużyła jej szyi jako poduszka,

I aby przyciągnąć ją do siebie,

Wysunąłem lewą dłoń,

Która ją podtrzymywała jak w łóżku.

Gdy będziesz obok kobiety i zobaczysz, że jej oczy umierają i wydaje głębokie westchnienia pragnąc spółkowania,  że wasze oba pragnienia zlewają się w jedno i wasza lubieżność została doprowadzona do szczytowego punktu, będzie to sprzyjającym momentem do łóżkowych rozkoszy. Kobieta odczuje wówczas krańcową przyjemność, a ty sam skorzystasz z tego więcej i zachowa ona dla ciebie swoje przywiązanie, ponieważ powiedziano:

„Kiedy zobaczysz że kobieta wydaje głębokie westchnienia a jej usta stają się czerwone, a oczy rozmarzone, że jej usta otwierają się delikatnie i że wszystkie jej ruchy znamionują niedbałość, kiedy ujrzysz że jest usposobiona do snu, że jej chód jest chwiejny i nie może się powstrzymać od ziewania, wiedz, że jest to chwila spółkowania. I jeżeli w tym momencie wejdziesz w nią, sprawisz jej niezaprzeczalna rozkosz. Tym samym osiągniesz z pewnością orgazm, co bez wątpienia jest szczytem szczęścia dla obojga, bowiem on przedee wszystkim rodzi upodobanie i miłość.”

Znane są następujące wskazania, pochodzące od głębokiego znawcy spraw miłości:

„Kobieta jest jak owoc, który wypuszcza sok dopiero, gdy potrzesz go rękoma. Przyjrzyj się wasilkowi, jeżeli nie ogrzejesz go palcami, nie wyda zapachu. Czyż nie wiesz, że ambra dopóki nie zostanie ogrzana i poruszona, zachowuje  swoich porach aromat, który zawiera? Tak samo kobieta, jeżeli nie ożywisz jej przez pieszczoty połączone  pocałunkami, ukąszeniami ud, przyciskaniem piersi, nie uzyskasz od niej tego, czego pragniesz, nie odczujesz żadnej rozkoszy, gdy będzie dzieliła twe łoże i nie narodzi w swoim sercu ani skłonności, ani przywiązania, ani miłości do ciebie. Wszystkie te przymioty pozostaną dla Ciebie ukryte”.

Powiadają, że pewien mężczyzna, który spytał pewną kobietę o rzeczy najwłaściwsze, rodzące efekt w sercach kobiet, jeśli chodzi o rozkosze spółkowania, otrzymał taką odpowiedź:

„Ty, który mnie pytasz o rzeczy rozwijające miłość w momencie spółkowania, wiedz że są to pieszczoty i gry które je poprzedzają, a następnie namiętny uścisk w momencie wytrysku.”

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: